Křeslo Fiber Lounge Chair Wood Base, cognac leather / oak

Značka: Muuto Designer: Iskos-Berlin Kolekce: Židle a křesla Fiber

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

38 725 Kč Cena bez DPH: 32 004,13 Kč

Křeslo Fiber Lounge Chair s dřevěnou podnoží bez područek navrhlo pro značku Muuto designérské duo z Kodaně Iskos-Berlin. Provedení: Kůže Refine Leather Cognac.

Rodina židlí a křesel Fiber se rozrostla o nový přírůstek – křeslo Fiber Lounge Chair. Měkká silueta a přátelské křivky utváří velmi příjemné celkové vzezření. Křeslo je vyrobeno z inovativního bio kompozitního materiálu, který obsahuje 25 % dřevěných vláken. A právě ty dodávají křeslu Fiber Lounge Chair jedinečný výraz. Skvěle se hodí do domácího interiéru, na pracoviště, ale například i do restauračního zařízení. 

Křeslo Fiber Lounge Chair je k dostání také v provedení s textilním potahem a také ve variantě s kovovou podnoží. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v kolekci Fiber.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v kůži Refine Leather. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 74,4 cm
Hloubka: 69 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 60 cm
Barva: koňak
Materiál: polypropylen, dubové dřevo, kůže, dřevěná vlákna
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu MUU-25528-OAK_COGN
EAN 5713294120662

Ste zo Slovenska? Prejdite na Fiber Lounge Wood, cognac/oak
Shopping from the EU? Switch to Fiber Lounge Wood, cognac leather / oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít