Křeslo Fiber Lounge Chair Tube Base, Remix 133

Značka: Muuto Designer: Iskos-Berlin Kolekce: Židle a křesla Fiber

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

20 040 Kč Cena bez DPH: 16 561,98 Kč

Křeslo Fiber Lounge Chair s ocelovou podnoží bez područek navrhlo pro značku Muuto designérské duo z Kodaně Iskos-Berlin. Provedení: Látka Remix 133.

Rodina židlí a křesel Fiber se rozrostla o nový přírůstek – křeslo Fiber Lounge Chair. Měkká silueta a přátelské křivky utváří velmi příjemné celkové vzezření. Křeslo je vyrobeno z inovativního bio kompozitního materiálu, který obsahuje 25 % dřevěných vláken. A právě ty dodávají křeslu Fiber Lounge Chair jedinečný výraz. Skvěle se hodí do domácího interiéru, na pracoviště, ale například i do restauračního zařízení. 

Uvedená cena  odpovídá provedení v potahu látkou Remix.  Křeslo Fiber Lounge Chair je k dostání také v provedení v kůži a také ve variantě s dřevěnou podnoží. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v kolekci Fiber.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 74,4 cm
Hloubka: 69 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 60 cm
Barva: světle šedá
Materiál: polypropylen, dřevěná vlákna, textilní potah, práškově lakovaná ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu MUU-25470-GREY_133
EAN 5713294120013

Ste zo Slovenska? Prejdite na Fiber Lounge Tube, Remix 133
Shopping from the EU? Switch to Fiber Lounge Tube, Remix 133

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít