Křeslo Eames Lounge Chair, american cherry

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Křesla a otomany Eames Lounge

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

163 625 Kč Cena bez DPH: 135 227,27 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: americká třešeň.

Křeslo Lounge Chair patří již více než 60 let k nezaměnitelným designovým ikonám světového formátu. Na první pohled zaujme masivní konstrukcí z třešňového dřeva. Ta zajišťuje ojedinělý bytelný základ celého systému, který v kombinaci s koženými sedáky a hliníkovou otočnou podnoží vytváří dokonalou kontrastní souhru. Elegantní polstrované kožené sedáky zajišťují krom osobitého a nadčasového vizuálu také maximální komfort. Konstrukce křesla, jeho linie i každý záhyb jsou promyšleny opravdu do nejmenšího detailu.

Ke křeslu Eames Lounge Chair lze pořídit také podnožku Ottoman Eames Lounge, která pocit pohodlí ještě více umocní.

Uvedená cena křesla se vztahuje k variantě v kůži Leather Premium s hliníkovou podnoží s černými boky. V případě požadavku provedení v jiné kůži nás kontaktujte.

Výška: 89 cm
Délka: 85 cm
Hloubka: 60,5 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 84 cm
Barva: hnědá
Materiál: kůže, hliník, třešňové dřevo
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-41213400-2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Eames Lounge Chair, american cherry
Shopping from the EU? Switch to Eames Lounge, american cherry

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít