Křeslo Chisel, walnut / Sense Nougat

Značka: HAY Designer: Andreas Bergsaker Kolekce: Křesla Chisel

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

43 975 Kč Cena bez DPH: 36 342,98 Kč

Pohodlné ergonomicky tvarované křeslo Chisel od značky Hay navrhnul Andreas Bergsaker. Provedení: lakovaný ořech a čalounění v kůži Sense Nougat.

Navržené norským designérem Andreasem Bergsakerem pro dánskou značku Hay, Chisel Lounge Chair vzniklo z touhy vytvořit masivní dřevěné křeslo s výraznou siluetou, které vydrží po dlouhá léta. Křeslo má měkký, organický sedák a opěradlo vyvinuté s důrazem na precizní řemeslné zpracování a ergonomii. Sedací část doplňují výrazné nohy. Vybírat můžete ze široké palety barev, různých druhů dřeva i čalounění. Díky své kompaktní velikosti je křeslo Chisel skvělé nejen pro obývací pokoje, ale i stylové čekárny, vestibuly nebo knihovny.

Výška: 68 cm
Délka: 66 cm
Šířka: 63 cm
Barva: hnědá, ořech
Materiál: ořechová dýha, kůže, ořechové dřevo
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu HAY-AD583-D094-AA36-02BD

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Chisel, walnut / Sense Nougat
Shopping from the EU? Switch to Chisel Lounge Chair, walnut / Sense Nougat

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít