Křeslo Chisel, lush green / Canvas 926

Značka: HAY Designer: Andreas Bergsaker Kolekce: Křesla Chisel

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

26 975 Kč Cena bez DPH: 22 293,39 Kč

Pohodlné ergonomicky tvarované křeslo Chisel od značky Hay navrhnul Andreas Bergsaker. Provedení: zeleně lakovaný buk a čalounění v látce Canvas 926.

Navržené norským designérem Andreasem Bergsakerem pro dánskou značku Hay, Chisel Lounge Chair vzniklo z touhy vytvořit masivní dřevěné křeslo s výraznou siluetou, které vydrží po dlouhá léta. Křeslo má měkký, organický sedák a opěradlo vyvinuté s důrazem na precizní řemeslné zpracování a ergonomii. Sedací část doplňují výrazné nohy. Vybírat můžete ze široké palety barev, různých druhů dřeva i čalounění. Díky své kompaktní velikosti je křeslo Chisel skvělé nejen pro obývací pokoje, ale i stylové čekárny, vestibuly nebo knihovny.

Výška: 68 cm
Délka: 66 cm
Šířka: 63 cm
Barva: zelená
Materiál: dýha, textilní potah, bukové dřevo
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu HAY-AD583-D097-AA26-01RL

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Chisel, lush green / Canvas 926
Shopping from the EU? Switch to Chisel Lounge Chair, lush green / Canvas 926

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít