Kancelářská židle Physix, deep black / mid grey

Značka: Vitra Designer: Alberto Meda Kolekce: Židle Physix

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

26 208 Kč Cena bez DPH: 21 659,50 Kč

Kancelářská židle s područkami z kolekce Physix od značky Vitra. Provedení s černou podnoží, sedák v látce FleeceNet v šedém odstínu 08.

Konstrukci kancelářské židle Physix tvoří čalouněný sedák napnutý mezi dvěma stabilními bočnicemi. Designér Alberto Meda spojil tři prvky – pružnou rámovou konstrukci, pružné sedadlo a stabilizační mechanickou jednotku. Společně nabízí dynamický zážitek ze sezení.

Ke vzniku dokonalé ergonomické židle dopomohly současné moderní materiály a výrobní technologie. Bočnice jsou vyrobeny z polyamidu a dají se formovat, takže při opírání kopírují pohyb lidského těla. Stejně tak se přizpůsobují i sedák a opěradlo z jednoho kusu vícevláknového, vysoce odolného úpletu, a to dokonce ve všech možných směrech. Spolu se štíhlým rámem přispívá průhledný úplet k vizuální lehkosti židle. Synchronní mechanismus židli Physix umožňuje řízený pohyb v každé poloze a při jakémkoliv váhovém zatížení.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s hliníkovou podnoží v černé barvě a sedáku v látce FleeceNet v odstínu mid grey. Kolečka jsou uzpůsobena na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška: 100 cm
Délka: 63,5 cm
Hloubka: 55,5 cm
Výška sedáku: 51 cm
Barva: šedá
Materiál: hliník
Sedák: čalouněný
Podnož: kov, s kolečky
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-41721000-03-08

Ste zo Slovenska? Prejdite na Physix, deep black / mid grey
Shopping from the EU? Switch to Physix, deep black / mid grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít