Kancelářská židle ID Trim

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

32 214 Kč Cena bez DPH: 26 623,14 Kč

Kancelářská židle ID Trim s bederní podporou, nastavitelnou hloubkou sedáku, 3D područkami a černou podnoží, sedákem z látky Plano. Pracovní židle má mechanismus FlowMotion s nakláněním dopředu, který pomáhá předcházet zdravotním potížím.

Kancelářská židle ID Trim je výsledkem kombinace inženýrských dovedností a elegantního designu. Výzkum institutu biomechaniky na univerzitě ETH v Curychu (jedné z nejuznávanějších univerzit na světě) prokázal, že židle ID plně využívají svůj pohybový potenciál, a tím přispívají ke zdravějšímu sezení. Testy na elektromyografu (který sleduje biosignály, které vycházejí ze svalů) ukázaly, že lidé, kteří sedí na židlích ID intuitivně aktivují středové svaly v podbříšku a zádech. Opěrák židle se totiž naklání dopředu, a tak nutí sedícího tlaku odporovat. Tím povzbuzuje metabolismus a stabilizuje bederní páteř. Navíc magnetická rezonance potvrdila, že funkce předklápení vzbuzuje pohyb ve všech částech bederní páteře. To uvolňuje tlak a podporuje šíření živin do meziobratlových plotének. Židle ID tak pomáhají předcházet zdravotním problémům.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s bederní podporou, možností nastavit hloubku sedáku, s 3D područkami, pěticípou polyamidovou podnoží v černé barvě, černým sedákem a polstrovanou opěrkou z látky Plano nero. Kancelářské křeslo má funkci FlowMotion s nakláněním dopředu. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška sedáku (od-do): 40-52 cm
Výška židle (od-do): 99-110 cm
Šířka (od-do): 70-94 cm
Hloubka sedáku (od-do): 40-45 cm
Výška područek (od-do): 19,5-29,5 cm
Barva: černá
Sedák: čalouněný
Podnož: plast, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Sedák: polyamid, polyetylen, polypropylen, látka
Základna: plastová
Područky: 3D (nastavitelná výška, šířka a posun vpřed a vzad)
Ergonomická bederní opěrka: ano
Kód produktu VIT-43140300-52-14-25

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička ID Trim
Shopping from the EU? Switch to ID Trim

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít