Kancelářská židle ID Soft

Značka: Vitra Designer: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dodání: 3 - 4 týdny

27 846 Kč Cena bez DPH: 23 013,22 Kč

Kancelářská židle ID Soft s nastavitelnou hloubkou sedáku, 2D područkami a černou podnoží, sedákem a opěradlem z látky Plano nero. Pracovní židle má mechanismus FlowMotion s nakláněním dopředu, který pomáhá předcházet zdravotním potížím.

Díky plně polstrované opěrce je kancelářská židle ID Soft skvěle pohodlná. Opěrka kancelářského křesla ID má nastavitelnou výšku, proto poskytne adekvátní podporu i velmi vysokým lidem. Díky tomu, že má židle čisté linie, hodí se do různých prostředí.

Výzkum institutu biomechaniky na univerzitě ETH v Curychu (jedné z nejuznávanějších univerzit na světě) prokázal, že židle ID plně využívají svůj pohybový potenciál, a tím přispívají ke zdravějímu sezení. Testy na elektromyografu (který sleduje biosignály, které vycházejí ze svalů) ukázaly, že lidé, kteří sedí na židlích ID intuitivně aktivují středové svaly v podbříšku a zádech. Opěrák židle se totiž naklání dopředu, a tak nutí sedícího tlaku odporovat. Tím povzbuzuje metabolismus a stabilizuje bederní páteř. Navíc magnetická rezonance potvrdila, že funkce předklápení vzbuzuje pohyb ve všech částech bederní páteře. To uvolňuje tlak a podporuje šíření živin do meziobratlových plotének. Židle ID tak pomáhají předcházet zdravotním problémům.

Uvedená cena se vztahuje k provedení s možností nastavit hloubku sedáku, s 2D područkami, pěticípou polyamidovou podnoží v černé barvě, černým sedákem a polstrovanou opěrkou z látky Plano nero. Kancelářské křeslo má funkci FlowMotion s nakláněním dopředu. Kolečka na tvrdou podlahu (případný požadavek na kolečka na koberec uveďte v poznámce). Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška sedáku: 40 cm
Výška područek: 19,5 cm
Hmotnost: 19,5 kg
Výška židle (od-do): 92-110 cm
Šířka (od-do): 70-75 cm
Barva: černá
Sedák: čalouněný
Podnož: plast, s kolečky
Područky: s područkami
Přizpůsobení výšky: ano
Základna: plastová
Područky: 2D (nastavitelná výška a šířka)
Kód produktu VIT-QS31402B

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kancelárska stolička ID Soft
Shopping from the EU? Switch to ID Soft

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít