Pohovka Fly SC2, white oak/Hot Madison 094

Značka: &Tradition Designer: Space Copenhagen Kolekce: Sedací soupravy a stolky Fly

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

103 050 Kč Cena bez DPH: 85 165,29 Kč

Pohovka SC2 z kolekce Fly od &Tradition (AndTradition) v provedení bílý dub s textilním potahem v odstínu Hot Madison 094 vytvořená podle návrhu studia Space Copenhagen.

Sedák je uzpůsobený tak, aby bylo posezení na pohovce Fly co nejpohodlnější. Polštáře jsou umístěné volně, takže si je můžete naaranžovat podle vlastních potřeb. Design nesvazuje k sezení v předem určených polohách, jako tomu bývá u řady návrhů z historie skandinávského designu. Na pohovce Fly tak můžete sedět, ale i polehávat. Rám je vyrobený z dubového masivu ošetřeného bíle pigmentovaným olejem. Díky tomu materiál postupem času jen získává na kráse.

Za návrhem stojí studio Space Copenhagen designérů Signeho Bindslev Henriksena a Petera Bundgaard Rützoua. Inspiraci čerpají především na cestách do zahraničí. Městské motivy jako nedokonalé zdi v ulicích New Yorku a další detaily každodenního života se odráží v náladě jejich návrhů.

Uvedená cena se vztahuje k modelu SC2 v kombinaci bílý dub a Hot Madison 094. Další varianty polstrování jsou dostupné v kolekci Fly nebo na dotaz.

Pohovka vypadá nejlépe v kombinaci s křeslem a podnožkou ze stejné řady.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 70 cm
Délka: 162 cm
Hloubka: 80 cm
Hmotnost: 60 kg
Barva: krémová
Materiál: dubové dřevo, textilní potah, peří, CMHR pěna
Typ pohovky: 2-místná
Kód produktu AND-134526A235A018A397
EAN 5705385005897

Ste zo Slovenska? Prejdite na Fly SC2, white oak/Hot Madison 094
Shopping from the EU? Switch to Fly SC2, white oak/Hot Madison 094

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít