Dvojmístná pohovka Oslo, Fiord 551

Značka: Muuto Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Kolekce Oslo

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

76 225 Kč Cena bez DPH: 62 995,87 Kč

Dvojmístná pohovka Oslo s potahem z kvalitní textílie Fiord 551 v růžové barvě se světle šedými nožkami. Pohovku pro dánskou značku Muuto navrhli designéři Anderssen & Voll.

Kolekce Oslo v sobě spojuje kvalitní provedení typické pro skandinávské řemeslo a moderní, hravý design, který skvěle zapadne do obývacího pokoje, chodby, lobby či jiných prostor. Díky tenkým nohám z hliníku, které drží pevnou ocelovou konstrukci s pružinami Nozag, působí nábytek vzdušně, přičemž nadýchané polstrování zajistí pohodlné sezení. Kombinujte s 3-místnou pohovkou, podnožkou, křeslem či lavicí ze stejné kolekce.

Uvedená cena se vztahuje k variantě s textilním potahem Fiord 551. Jiná konfigurace či provedení s odlišným potahem na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 78 cm
Hloubka: 73 cm
Výška sedáku: 45 cm
Šířka: 150 cm
Barva: rose
Materiál: ocel, textil
Typ pohovky: 2-místná
Kód produktu MUU-14821-LIGY_551
EAN 5713222880347

Ste zo Slovenska? Prejdite na Dvojmiestna pohovka Oslo, Fiord 551
Shopping from the EU? Switch to Oslo 2-seater Sofa, Fiord 551

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít