Dětská postel se zády Popsicle, blueberry

Značka: Flexa Designer: Herman Studio Kolekce: Dětský nábytek Popsicle

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

24 794 Kč Cena bez DPH: 20 490,91 Kč

Dětskou postel z kolekce Popsicle navrhlo dánské designové studio Herman Studio. Provedení: modré.

Dětská postel je součástí kolekce Popsicle, oceňované odborníky i samotnými dětmi. Inspirace skutečným nanukem (anglicky popsicle) se promítá v hravé barevnosti a organických liniích. Naopak decentnost skandinávského stylu zajistí, že bude děti doprovázet po celé dětství a růst s nimi.

Kolekce je velmi flexibilní díky množství navzájem se doplňujících kousků. Ty k sobě skvěle pasují rozměry i jednotným designem vyznačujícím se kombinací přírodního dubu a březového dřeva lakovaného do pastelových odstínů.

Postel je vyrobena bez ostrých rohů a hran, čímž je zajištěna maximální bezpečnost i pro ty nejmenší. Doplnit ji můžete také bezpečnostní zábranou.

Výška: 67,2 cm
Délka: 204,2 cm
Šířka: 101,8 cm
Hmotnost: 42 kg
Barva: modrá
Materiál: dubové dřevo, březové dřevo
Info k produktu: Doporučený věk: od 3 let.
Kód produktu FLX-80-24102-32
EAN 5706459086804

Ste zo Slovenska? Prejdite na Posteľ s opierkou Popsicle, blueberry
Shopping from the EU? Switch to Popsicle Daybed, blueberry

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít