Designér

Herman Studio

Dánsko

Helle Herman Mortensen a Jonas Herman Pedersen jsou partnery v osobním životě i v tom profesním. Společně tvoří Herman Studio, designérské studio, které se zaměřuje na nábytek a interiérový design s důrazem na historii a identitu, které je obklopují.

Designérské studio sídlící v Kodani vzniklo v roce 2012 a spolupráce s renomovanými značkami, jako jsou Skagerak, Flexa World a Form & Refine, na sebe nenechaly dlouho čekat. V portfoliu DesignVille najdete výsledek úspěšné kolaborace s dánskou značkou Ferm Living: nadčasovou kolekci židlí Herman nebo kolekci květináčů Bau.  

K designovému procesu přistupují Helle a Jonas holisticky. Věří, že právě tak vzniká kvalitní design, pečlivě promyšlený od počátečního záměru po výsledný produkt. Klíčová je interakce mezi jednotlivými fázemi celého tvůrčího postupu – skicování, modelování i tvorba prototypů jsou neustále provázány, což designérskému páru umožňuje nahlížet design z různých perspektiv.

Ať už je cílem designérů vytvořit pohodlnou židli, nebo originální doplněk, do svých návrhů vkládají vášeň pro design. Ta se odráží v estetice, konstrukci i výběru nejkvalitnějších materiálů.

Více na hermanstudio.dk.

Produkty od Herman Studio

Stránka 1 ze 2 1 2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Herman Studio
Shopping from the EU? Switch to Herman Studio

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít