Daybed, ultra black

Značka: Nichba Kolekce: Daybed

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

72 603 Kč Cena bez DPH: 60 002,48 Kč

Minimalistická Daybed od dánské značky Nichba z lakované oceli s polstrováním v prémiové kůži Ultra Black od Sørensen Leather.

Vytvořená v harmonickém souladu s filozofií firmy Nichba, odpočinková Daybed přinese dotek severského minimalismu a surového industrialismu do jakéhokoliv prostoru. Díky elegantní kombinaci vysoce kvalitních materiálů a průmyslového designu byla navržena tak, aby ve vašich domovech vydržela po dlouhá léta.

Maximální pohodlí zajistí matrace ze studené pěny ručně vyráběná v Dánsku potažená prémiovou textilií nebo kůží v neutrálních odstínech. Ocelový rám lenošky je vyroben v EU.

Výška: 31 cm
Hloubka: 85 cm
Šířka: 190 cm
Barva: černá
Materiál: kůže, práškově lakovaná ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu NCH-900123
EAN 5713539001091

Ste zo Slovenska? Prejdite na Daybed, ultra black
Shopping from the EU? Switch to Daybed, ultra black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít