Křeslo China, natural / grace leather

Značka: Fritz Hansen Designer: Hans Wegner Kolekce: Židle China

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

242 216 Kč Cena bez DPH: 200 178,51 Kč

Křeslo China Chair navrhl dánský designér Hans Wegner v roce 1944 a od té doby jej vyrábí firma Fritz Hansen. Provedení natural cherry, z přírodního lakovaného třešňového masivu, polštářek v kůži Grace Leather, walnut.

Hans Wegner našel inspiraci pro tuto nadčasovou klasiku v tradičních čínských židlích ze 17. a 18. století. Křeslo China symbolizuje jeho celoživotní snahu porozumět povaze dřeva a prozkoumat jeho možnosti.

Ve Wegnerově moderní interpretaci historických čínských židlí rozvíjí svůj talent jako dřevo řemeslník a jeho vkus pro expresivní a sochařský funkcionalismus. Design křesla China několik let zdokonaloval a vytvořil několik verzí. Tato je však jediná, která šla v roce 1944 do výroby.

Křeslo se precizně ručně vyrábí na zakázku z masivního dřeva. Polštářek je oboustranně čalouněný v kůži, s koženými knoflíky. Při registraci nejpozději do 3 měsíců od nákupu získává majitel od výrobce záruku 20 let.

Výška: 82 cm
Hloubka: 55 cm
Výška sedáku: 45 cm
Výška područek: 68 cm
Šířka: 55 cm
Barva: světlé dřevo
Materiál: kůže, třešňové dřevo
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-4283-NAT

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo China, natural
Shopping from the EU? Switch to China Chair, natural

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít