Barová stolička Vig 65 cm, grey

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Zahradní nábytek Vig

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

6 375 Kč Cena bez DPH: 5 268,60 Kč

Ocelová barová stolička z kolekce moderního venkovního nábytku Vig od Normann Copenhagen navržená Simonem Legaldem. Provedení: šedá, 65 cm.

Kolekce Vig od dánské značky Normann Copenhagen vyrobená z oceli s odolným lakem nabízí až nekonečné možnosti uspořádání venkovního posezení. Od pohodlných jídelních židlí, všestranných lavic, stylových barových židlí, až po příjemná lehátka a stoly v různých velikostech, nabízí Vig komplexní výběr, který vyhoví různým venkovním prostředím i preferencím.

Každý kus byl navržen tak, aby zajistil odolnost, dlouhou životnost a roky komfortního používání za každého počasí. Vybírat lze z celoocelových i ocelovo dřevěných variant.

Výška: 78,5 cm
Hloubka: 45 cm
Výška sedáku: 65 cm
Šířka: 51 cm
Hmotnost: 8,5 kg
Výška stoličky: nízká barovka (výška sezení ca 65 cm)
Barva: šedá
Materiál: práškově lakovaná ocel
Sedák: kov
Podnož: kov
Kód produktu NCP-608047
EAN 5715396048479

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Vig 65 cm, grey
Shopping from the EU? Switch to Vig Barstool 65 cm, grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít