Barová stolička Rey, golden/Steelcut Trio 213

Značka: HAY Kolekce: Nábytek Rey

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

21 975 Kč Cena bez DPH: 18 161,16 Kč

Barová stolička Rey od HAY vznikla na základech původních návrhů designéra Bruna Reye ze 70. let minulého století. Provedení: zlaté s čalouněným sedákem v látce Steelcut Trio 213.

Dánská značky HAY spojila síly s prestižním výrobcem nábytku Dietiker a společně vydali reedici návrhů ikony švýcarského designu Bruna Reye z roku 1971. Barová stolička Rey se vyznačuje inovativní bezšroubovou konstrukcí s velmi charakteristickou siluetou se subtilními nohami, které vyvažují výrazně zaoblené hrany. Design si zachovává jednoduchost, funkčnost i odolnost původních návrhů. Přesto byla ikonická barová stolička modifikována do nových rozměrů a kombinací materiálů, aby vyhovovala požadavkům současného životního stylu a hodila se tak do široké škály prostorů, od jídelen a hal až po kavárny a recepce.

Každý kousek z kolekce Rey se skládá z masivního bukového rámu doplněného o laminátovou nebo dýhovou desku.

Výška: 97 cm
Hloubka: 49,5 cm
Výška sedáku: 75 cm
Šířka: 45 cm
Barva: zlatá
Materiál: bukové dřevo, laminát
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Kód produktu HAY-AB795-B602-AA08-01EP
EAN 5710441309956

Ste zo Slovenska? Prejdite na Barovka Rey, golden/Steelcut Trio 213
Shopping from the EU? Switch to Rey Bar Stool, golden/Steelcut Trio 213

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít