Barová stolička Rely HW82, black/beige sand/Linara 266

Značka: &Tradition Designer: Hee Welling Kolekce: Židle a křesla Rely

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

10 975 Kč Cena bez DPH: 9 070,25 Kč

Barovou stoličku Rely HW82 ve výšce sezení 66.5 cm od značky &Tradition navrhl Hee Welling. Provedení: černě lakovaná podnož, sedák ve žlutém odstínu a čalounění v látce Linara 266.

Barová stolička Rely od &Tradition se se svou siluetou i elegantním skořepinovým sedadlem vyrobeným ze 100% recyklovaného plastu řadí mezi moderní designové kusy nábytku.

K ohledu na životní prostředí nepřispívají pouze zvolené materiály. Stolička je navržena tak, aby se dala snadno demontovat a opravit, což prodlužuje její použitelnost a přispívá k udržitelnosti.

Barová stolička Rely se ideálně hodí ke kuchyňskému ostrůvku. Je dostupná v různých barevných i polstrovaných provedeních.

Výška: 78,5 cm
Hloubka: 43,5 cm
Výška sedáku: 66,5 cm
Šířka: 42 cm
Výška stoličky: nízká barovka (výška sezení ca 65 cm)
Barva: světle žlutá
Materiál: recyklovaný plast
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu AND-HW82-BLK-BS-LIN266

Ste zo Slovenska? Prejdite na Barová stolička Rely HW82, black/beige sand/Linara 266
Shopping from the EU? Switch to Rely HW82, beige sand/Linara 266

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít