Barová stolička AAS 39 High Stainless Steel, Divina Melange 120

Značka: HAY Designer: Hee Welling Kolekce: AAS (About A Stool)

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

13 875 Kč Cena bez DPH: 11 466,94 Kč

Vyšší barová stolička z minimalistické kolekce About a Stool 38 navržena designerem Hee Wellingem pro značku HAY. Provedení s ocelovou podnoží a čalouněním v látce Divina Melange 120.

Vyšší barovou stoličku stejně jako další modely z minimalistické kolekce About a Stool můžete využít v baru, restauraci nebo třeba doma jako jídelní židli.

Zaoblená zadní část sedáku se postará o dostatek pohodlí, spolu s minimalistickou subtilní konstrukcí vytváří čistý a elegantní vzhled stoličky.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s ocelovou podnoží a čalouněním v látce Divina Melange 120. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 85 cm
Hloubka: 48 cm
Výška sedáku: 75 cm
Šířka: 50 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sezení ca 75 cm)
Barva: světle šedá
Materiál: kůže, ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu HAY-AA090-A001-AA16-01CH

Ste zo Slovenska? Prejdite na AAS 39 High Steel, Divina Melange 120
Shopping from the EU? Switch to AAS 39 High Steel, Divina Melange 120

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít