Barová stolička AAS 33 High Black Oak Veneer, Sierra SI1001

Značka: HAY Designer: Hee Welling Kolekce: AAS (About A Stool)

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

14 375 Kč Cena bez DPH: 11 880,17 Kč

Vyšší barová stolička z ikonické kolekce About a Stool 33 navržena designerem Hee Welling pro značku HAY. Provedení s čalouněním v kůži Sierra SI1001.

Čalouněná barová stolička z ikonické kolekce About a Stool 33 představuje funkční jednoduchost, charakteristickou pro celou řadu. Zaoblená záda sedáku a dlouhé, elegantní nohy vytvářejí čistý a harmonický vzhled. Stabilní konstukce noh je vyrobena z dubového dřeva. Kolekce nabízí široký výběr barev.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním z látky 5. cenové kategorie s černou dubovou podnoží. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 85 cm
Hloubka: 46 cm
Výška sedáku: 74 cm
Šířka: 50 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sezení ca 75 cm)
Barva: černá
Materiál: polypropylen, dubové dřevo, kůže, ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Kód produktu HAY-AA046-A001-AA33-01UM

Ste zo Slovenska? Prejdite na AAS 33 High Black Oak, Sierra SI1001
Shopping from the EU? Switch to AAS 33 High Black Oak, Sierra SI1001

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít