Židle Fiber Armchair Swivel Base, dusty green

Značka: Muuto Designer: Iskos-Berlin Kolekce: Židle a křesla Fiber

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−15 %

10 725 Kč 9 116 Kč Cena bez DPH: 7 534,09 Kč

Židle s otočnou podnoží v odstínu dusty green (šedozelená) z kolekce Fiber, kterou pro dánskou značku Muuto navrhlo designérské duo z Kodaně Iskos-Berlin.

Designéři z Iskos-Berlin navrhli židli Fiber tak, aby zároveň zajistili maximální komfort při sezení, a přitom využili co nejmenší prostor. Židle jsou vyrobeny z inovativního bio kompozitního materiálu, který obsahuje 25% dřevěných vláken. Z dálky se může zdát, že je sedák vyrobený z obyčejného plastu, ale při bližším pohledu jsou dřevěná vlákna dobře viditelná, což dodává židlím Fiber nezaměnitelný charakter. Na výběr je mnoho různých barevných variant. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v kolekci Fiber.

Výška: 76,5 cm
Hloubka: 58 cm
Výška sedáku: 46 cm
Výška područek: 68 cm
Šířka: 51 cm
Barva: zelená
Materiál: dřevo, dřevěná vlákna, plast
Sedák: plast
Podnož: kov, otočná
Područky: s područkami
Kód produktu MUU-58978
EAN 5710562701547

Ste zo Slovenska? Prejdite na Fiber Armchair Swivel, dusty green
Shopping from the EU? Switch to Fiber Armchair Swivel, dusty green

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít