Židle Eames DSR, mustard/citron

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Toto zboží je momentálně nedostupné. Pro bližší informace o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Eames DSR (Dining Sidechair Rod) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má sedák bez područek a konstrukci z ocelových drátů známou jako „Eiffelova věž“. Provedení: hořčicová / žlutá.

Židli Eames DSR (Dining Sidechair Rod) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech s cílem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 

Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí tělu. Tato varianta navíc zaujme revoluční ocelovou základnou, které se říká „Eiffelova věž“. Složitá konstrukce z ocelových drátů nenapodobitelně kombinuje lehké, elegantní tvary s konstrukční pevností.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 83 cm
Hloubka: 55 cm
Výška sedáku: 43 cm
Šířka: 46,5 cm
Barva: hořčicová, žlutá
Materiál: polypropylen, ocel
Stohovatelné: ne
Sedák: plast
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu VIT-44030002-X
EAN 4055737152412

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít