Židle Eames DKW-5

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Židle a barovky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

19 500 Kč Cena bez DPH: 16 115,70 Kč

Eames DKW-5 Wire Chair je designová židle značky Vitra, která má dřevěnou podnož a drátěnou konstrukci bez opěrek s polstrovaným sedákem v barvě a materiálu dle vašeho výběru.

Židle Eames DKW-5 představuje drátěnou variaci na klasickou plastovou židli Eames, která pochází z dílny designérů a manželů Charlese a Ray Eamesových. Židli představili světu v 50. letech, přičemž jejich záměrem bylo vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidské postavě a zároveň bude odolná a její manipulace bude opravdu snadná. Tyto požadavky se zhmotnily v židli, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Židle představuje ojedinělý kus nábytku, který se skvěle hodí, jak do domácnosti, tak kanceláře či veřejných prostor. 

Tato varianta se pyšní pevnou dřevěnou podnoží, jejíž barvu si zvolíte ve vzorníku z odstínů 02 golden maple, 30 black maple a 95 dark maple. Pokud nebude upřesněno, židle bude dodána ve variantě s černou podnoží (black maple). V případě provedení v jiné variantě uveďte barevné provedení do poznámky v objednávce.

Dále si ze vzorníku zvolte variantu potahu (uveďte do poznámky v objednávce): Fabric F60 (tkaná textílie Hopsak s výraznějším vzorkem), Leather L20 (robustní hovězí kůže) a Leather L40 Premium (hladká hověží kůže s lehkým leskem). Cena je uvedena za variantu Fabric F60, ostatní varianty na dotaz.

Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky).

V naší nabídce najdete také židli Eames DKW bez polstrovaného sedáku židli Eames DKW-2 s polstrovaným sedákem i opěrkou.

Výška: 85 cm
Hloubka: 51 cm
Výška sedáku: 43 cm
Šířka: 49 cm
Barva: černá, tmavé dřevo
Materiál: dřevo, ocel, textilní potah
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný, kov
Podnož: dřevo
Područky: bez područek
Kód produktu VIT-41216100-F60

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Eames DKW-5
Shopping from the EU? Switch to Wire Chair DKW-5

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít