Židle Drop, Canvas / beige

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Židle Drop

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

29 874 Kč Cena bez DPH: 24 689,26 Kč

Drop Chair je legendární židle, kterou v roce 1958 pro hotel SAS Royal v Kodani navrh Arne Jacobsen. Provedení: čalouněný sedák - šedobéžová, podnož chrom.

Arne Jacobsen vytvořil židle Drop jako součást svého mistrovského díla, legendárního hotelu SAS Royal v Kodani. Židle byly původně vyráběny ve velmi omezeném počtu. Po více než 50 letech byla výroba židlí Drop v roce 2014 obnovena firmou Fritz Hansen. Od svého uvedení na trh měla tato židle velký úspěch, celosvětově se jí prodalo přes 25 000 kusů. Design židlí Drop patřil k osobním favoritům Arne Jacobsena.

Cena je za provedení v látce Canvas, odstín 114 Beige. Můžeme dodat v celé řad dalších látek a odstínů - informace na dotaz. Vzorky čalounění jsou k vidění v showroomu DesignVille.

Výška: 88,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Výška sedáku: 46 cm
Šířka: 45,5 cm
Barva: béžová
Materiál: chromovaná ocel, textil
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: bez područek
Kód produktu FHA-3110-UPH114

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Drop, Canvas / beige
Shopping from the EU? Switch to Drop, chrome / Canvas Beige

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít