Židle AAC 123 Soft Duo, Black Stained Oak Veneer/Hallingdal 166 Sense Black

Značka: HAY Designer: Hee Welling Kolekce: Křesla AAL (About A Lounge Chair)

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

24 475 Kč Cena bez DPH: 20 227,27 Kč

Židle z ikonické kolekce About a Chair 123, kterou pro značku HAY navrhl designér Hee Welling. Provedení čalounění v látce Hallingdal 166 a kůži Sense Black.

Židle z ikonické kolekce About a Chair 123 charakterizuje funkční a jednoduchý design, typický pro celou řadu. Zaoblená záda pevné organicky tvarované skořepiny plynule přechází v područky a poskytují tak perfektní komfort. Stabilní podnož z lakovaného dubového dřeva dodává jemné siluetě sjednocený a nadčasový vzhled. Kolekce nabízí široký výběr barev.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v látce Hallingdal 166 a kůži Sense Black s černou podnoží. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 86 cm
Hloubka: 59,5 cm
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka: 62 cm
Barva: šedá
Materiál: polypropylen, kůže, textilní potah, dubová dýha
Stohovatelné: ne
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu HAY-AA305-A001-AC22-01YF

Ste zo Slovenska? Prejdite na AAC 123 Soft Duo, Black Oak/Hallingdal 166 Sense Black
Shopping from the EU? Switch to AAC 123 Soft Duo Black, Hallingdal 166 / Sense Black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít