Závěsné svítidlo Orbis 300 PC1290, smoke grey / black matte

Značka: Brokis Designer: Lucie Koldová Kolekce: Závěsná svítidla Orbis

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

29 706 Kč Cena bez DPH: 24 550,41 Kč

Sofistikované závěsné svítidlo Orbis pro Brokis navrhla Lucie Koldová. Provedení: šedé kouřové sklo a matný černý kov, šířka: 30cm.

Poznávacím znamením kolekce Orbis od přední české značky Brokis je univerzální kulatý tvar z ručně foukaného skla. Minimalistická svítidla, která do vašich domovů přinesou hřejivou atmosféru, pracují s jemností a měkkostí světla. To vydává LED panel skrytý uvnitř difuzoru. Díky svému jednoduchému, a přece výraznému vzhledu, je kolekce Orbis je skvělou volbou do prostorných hotelů či restaurací i soukromých interiérů.

Vybírat můžete z několika velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 30 cm
Výška: 40 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: černá, kouřově šedá
Materiál: ručně foukané sklo, kov
Hlavní materiál: sklo
Kód produktu BRO-PC01290_001

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Orbis 300 PC1290, grey / black
Shopping from the EU? Switch to Orbis 300 PC1290 Lamp, grey / black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít