Závěsné svítidlo Night Birds Pendent PC964, smoke grey

Značka: Brokis Designer: Boris Klimek Kolekce: Svítidla Night Birds

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

28 768 Kč Cena bez DPH: 23 775,21 Kč

Závěsné svítidlo Night Birds pro přední českou značku Brokis navrhl Boris Klimek. Provedení: PC964, šedá kouřová - masiv.

Inspirovaná svobodou a nespoutaností ptačího letu, inovativní kolekce závěsných svítidel Night Birds od české značky Brokis dodá každému interiéru dynamiku a poetické kouzlo. Živelnou kolekci, která kromě unikátního designu vyčnívá i jedinečným zpracováním, navrhl Boris Klimek. Jemných nuancí ve tvaru křídel a originálního probarvení skla je dosaženo náročnou technologii tavení skla do formy a jeho následným ohýbáním. Střídmost této linie podtrhuje minimalistický LED světelný zdroj zasazený do montury z hliníku. 

Kolekci tvoří tři typy svítidel s rozdílnými tvary křídel, které představují tři fáze ptačího letu. Night Birds nejlépe fungují ve větších hejnech. K dispozici je i venkovní varianta. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Výška: 22,5 cm
Šířka: 61 cm
Velikost svítidla: velké (nad 50 cm)
Barva: černá, tmavě šedá
Materiál: sklo, hliník
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: vestavěný LED zdroj
Kód produktu BRO-PC00964_011

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Night Birds PC964, smoke grey
Shopping from the EU? Switch to Night Birds Pendent PC964, smoke grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít