Závěsné svítidlo Ivy Horizontal 3 PC1065, triplex opal / white

Značka: Brokis Designer: Lucie Koldová Kolekce: Svítidla Ivy

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

68 184 Kč Cena bez DPH: 56 350,41 Kč

Závěsné svítidlo Ivy s organickým designem pro Brokis navrhla Lucie Koldová. Provedení: Horizontal 3, triplex opál a matný bílý kov.

Unikátní kolekce Ivy od přední české značky Brokis je inspirovaná přírodou a její životadárnou krásou a sílou. Stejně jako rostlinka pnoucí se po zdi domu, vytváří Ivy několik variabilních kompozic. Elegantní a precizně zpracovaná kolekce má jedinečný modulový systém komponentů zavěšených na speciálních koaxiálních kabelech. Každé svítidlo tvoří kovová část a foukané sklo v matované světle růžové, opálové nebo kouřové barvě.

Svítidla jsou k dispozici v různých velikostech i barevných provedeních. Pro dostupnost dalších variant nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 70,5 cm
Výška: 32 cm
Velikost svítidla: velké (nad 50 cm)
Barva: bílá
Materiál: ručně foukané sklo, kov
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: G4
Kód produktu BRO-PC01065_013

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Ivy PC1065, triplex opal / white
Shopping from the EU? Switch to Ivy Horizontal 3 PC1065 Lamp, triplex opal / white

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít