Závěsné svítidlo Awa Medium PC1129, clear / waxed oak

Značka: Brokis Designer: Fumie Shibata Kolekce: Svítidla Awa

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

33 759 Kč Cena bez DPH: 27 900,00 Kč

Závěsné svítidlo Awa v minimalistickém designu od značky Brokis navrhla Fumie Shibata. Provedení: transparentní sklo a dub evropský - přírodní lak (vosk).

Design jemného svítidla Awa, které pro přední českou značku Brokis navrhla japonská designérka Fumie Shibata, inspirovala představa měkkého, tvárného skla, které si po nafouknutí zachovalo svůj tvar. „Awa“ se v japonštině používá pro označení vzduchové bubliny zachycené v kapalině. Fumie Shibata chtěla vytvořit svítidla, která při pohledu zespod vyvolají dojem světelné vzduchové koule lehce se vznášející v prostoru. Dřevěné či kovové části potom slouží jako zátky, které pomyslně brání úniku vzduchu.

Svítidla jsou k dispozici v různých velikostech i barevných provedeních. Pro dostupnost dalších variant nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 31 cm
Výška: 34,3 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: čirá
Materiál: dubové dřevo, ručně foukané sklo
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC01129_021

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Awa PC1129, clear / waxed oak
Shopping from the EU? Switch to Awa Medium PC1129 Lamp, clear / waxed oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít