Závěsné svítidlo Awa Large PC1130, clear / walnut

Značka: Brokis Designer: Fumie Shibata Kolekce: Svítidla Awa

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

43 227 Kč Cena bez DPH: 35 724,79 Kč

Závěsné svítidlo Awa v minimalistickém designu od značky Brokis navrhla Fumie Shibata. Provedení: Large, transparentní sklo a americký ořech - voskovaný.

Design jemného svítidla Awa, které pro přední českou značku Brokis navrhla japonská designérka Fumie Shibata, inspirovala představa měkkého, tvárného skla, které si po nafouknutí zachovalo svůj tvar. „Awa“ se v japonštině používá pro označení vzduchové bubliny zachycené v kapalině. Fumie Shibata chtěla vytvořit svítidla, která při pohledu zespod vyvolají dojem světelné vzduchové koule lehce se vznášející v prostoru. Dřevěné či kovové části potom slouží jako zátky, které pomyslně brání úniku vzduchu.

Svítidla jsou k dispozici v různých velikostech i barevných provedeních. Pro dostupnost dalších variant nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 37 cm
Výška: 58,7 cm
Velikost svítidla: velké (nad 50 cm)
Barva: čirá
Materiál: ořechové dřevo, ručně foukané sklo
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC01130_003

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Awa PC1130, clear / walnut
Shopping from the EU? Switch to Awa Large PC1130 Lamp, clear / walnut

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít