Závěsná lampa Phenomena, ferrari red/gold

Značka: Bomma Designer: Dechem Studio Kolekce: Lampy Phenomena

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

94 155 Kč Cena bez DPH: 77 814,05 Kč

Kulaté závěsné světlo Phenomena z ručně foukaného skla navrhlo pro českou značku Bomma Studio Dechem. Provedení: červené sklo se zlatým kováním.

Kolekce Phenomena je inspirovaná jednoduchými geometrickými tvary: kruhem, trojúhelníkem, oválem a obdélníkem. Lampy Phenomena jsou z ručně foukaného skla, proto je každý kousek jedinečný.

Závěsná lampa Phenomena má stínítko z červeně zbarevného skla. Lampa je dostupná se stříbrným a se zlatým kováním. Pokud máte zájem o variantu se stříbrným kováním, uveďte to do poznámky v objednávce.

Studio Dechem založili v Praze v roce 2012 Michaela Tomišková a Jakub Jaďourek. Vytváří unikátní osvětlení a elegantní dekorativní objekty za využití tradičních českých sklářských technik.

Výška: 65 cm
Průměr: 40 cm
Hmotnost: 14,4 kg
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: oranžová
Materiál: sklo, nerezová ocel
Kabel: 2,5 metrů dlouhý přívodní kabel
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95122-FER-650-G
EAN 8595610911997

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Phenomena, ferrari red/gold
Shopping from the EU? Switch to Phenomena Pendant, red/gold

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít