Závěsná lampa Orbital, pink/polished nickel

Značka: Bomma Designer: deFORM Kolekce: Lampy Orbital

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

57 499 Kč Cena bez DPH: 47 519,83 Kč

Závěsné světlo Orbital z ručně foukaného skla navrhlo pro českou značku Bomma studio deFORM. Provedení: čiré sklo v kombinaci s růžově zbarveným sklem v odstínu venus pink s leštěným niklovým kováním.

Závěsné lampy Orbital jsou inspirované solárním systémem. Kulatý tvar stínidla připomíná trajektorie planet a jiných vesmírných těles rotujících kolem Slunce. To je ztělesněné světelným zdrojem ve středu lampy. Tvar také vyplývá se základního principu foukání skla, kdy se uprostřed utvoří čočka, která deformuje okolní prostor, což je metaforou k narušení časoprostoru ve Vesmíru.

Lampa Orbital je složená z ručně foukaných skleněných čoček, které jsou spojené kovovou monturou. Kování je dostupné ve třech odstínech - leštěný nikl (polished nickel), leštěná mosaz (polished brass), mosaz z jemnou patinou (light patina brass). Pokud máte zájem o variantu polished brass nebo light patina brass, uveďte to do poznámky v objednávce.

Světlo je ručně foukané bez použití formy, proto se barevná intenzita a barevný přechod mohou u jednotlivých kusů lehce lišit.

Průměr: 36 cm
Šířka: 25,4 cm
Hmotnost: 9 kg
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: čirá, pink
Materiál: sklo, ocel, nikl
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95670-PN-N
EAN 8595610911201

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Orbital, pink/polished nickel
Shopping from the EU? Switch to Orbital Pendant, pink/nickel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít