Závěsná lampa Muffins WOOD 03B PC851, amber / natural waxed oak

Značka: Brokis Designer: Dan Yeffet a Lucie Koldová Kolekce: Svítidla a svícny Muffins

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

30 825 Kč Cena bez DPH: 25 475,21 Kč

Závěsné svítidlo Muffins pro prémiovou značku Brokis navrhli Lucie Koldová a Dan Yeffet. Provedení: amber a dub evropský - přírodní lak (vosk).

Nadčasová kolekce Muffins od přední české značky Brokis slibuje mimořádný světelný zážitek. Ikonická svítidla, která se od svého uvedení postupem času stala symbolem značky, mistrovsky kombinují jemně tvarované ručně foukané sklo a masivní dřevo či mramor. Lampy s oblým stínidlem zasazeným do ručně vyrobeného podstavce každému prostoru dodají jiskru a nádech vznešenosti. 

Kolekce nabízí několik velikostních, barevných i materiálových variant. Lampa se dodává s černým textilním kabelem, požadavek na jinou barvu uveďte do poznámky.  Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Výška: 47 cm
Šířka: 53 cm
Barva: dub, jantarová
Materiál: sklo, dubové dřevo
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC00851_023

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Muffins PC851, amber / waxed oak
Shopping from the EU? Switch to Muffins WOOD PC851 Lamp, amber / waxed oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít