Židle Tip Ton od Vitra

Značka: Vitra Designer: Barber Osgerby

Hravé židle Tip Ton od značky Vitra jsou vyrobeny z jednoho kusu plastu a díky dvěma možným polohám nabízí nové možnosti pohodlného sezení.

Židle Tip Ton navrhlo pro značku Vitra britské designérské duo Edward Barber & Jay Osgerby. Přišli tak s úplně novým typem sedacího nábytku, který není možné si nezamilovat. Název židlí odkazuje ke dvěma polohám, v nichž je možné na židli sedět.

Vedle klasické pozice se dá židle převážit na přední hranu, kde zůstane stát. Podle výzkumu jedné z nejprestižnějších technických univerzit ETH v Zurichu je poloha při sezení na přední hraně židle maximálně prospěšná pro zdraví - díky náklonu si narovnáte páteř, čímž se zlepší krevní oběh v trupu a lépe se okysličuje mozek. Židle nejen potěší oko minimalistickým a nadčasovým designem, ale také uleví zádům. Díky tomu se perfektně hodí do pracovny, kanceláře, knihovny či dětského pokoje.

Židle Tip Ton jsou vyrobeny z pevného plastu polypropylenu, díky čemuž je možné s nimi snadno manipulovat a jsou také stoprocentně recyklovatelné.

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stoličky Tip Ton
Shopping from the EU? Switch to Tip Ton Chairs

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít