Trojmístná pohovka Silhouette Sofa, Linara 142

Značka: HAY Designer: GamFratesi Kolekce: Pohovky Silhouette

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

106 225 Kč Cena bez DPH: 87 789,26 Kč

Pohovka Silhouette z dílny dánského designerského studia GamFratesi navržená pro značku Hay v trojmístném provedení.

Textilní pohovka Silhouette Sofa v provedení béžová Linara 142 má jednoduchou, ale díky podnoži z práškované oceli vysoce pevnou a stabilní konstrukci. Pohovku doplňují čtyři opěrné polštáře, je tak dostatečně prostorná a zároveň velice pohodlná.

Kolekce Silhouette tvoří pohovky dvou velikostí v kombinaci s nízkou nebo vysokou zádovou opěrkou. Potah pohovky je vyroben z kvalitních textilií zaručujících odolnost a tím pádem i dlouhou životnost. Vybrat si můžete potah v mnoha barevných provedení doplněný o podnož z masivního dubu nebo oceli. Elegantní vzhled pohovky dotváří okraje lemované kůží nebo látkou v barvě polstrování. Kolekce Silhouette se tak hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do veřejných prostor s komerčním využitím.

Uvedená cena se vztahuje také na provedení: béžová Linara 142 s ocelovou podnoží. Dostupnost dalších variant je na dotaz.

Výška: 72,5 cm
Hloubka: 90,5 cm
Šířka: 217 cm
Barva: písková
Materiál: polyuretanová pěna, textil
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu HAY-AA950-A446-AA02-01CZ-A01

Ste zo Slovenska? Prejdite na Silhouette Sofa 3-miestna, Linara 142
Shopping from the EU? Switch to Silhouette 3-seater Sofa, Linara 142

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít