Tapeta Poéme d'amour 1765

Značka: BorasTapeter Designer: Stig Lindberg Kolekce: Tapety Scandinavian Designers

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

2 643 Kč Cena bez DPH: 2 184,30 Kč

Tapeta s romantickým motivem Poéme d´amour je součástí nadčasové kolekce tapet na zeď Scandinavian Designers švédské značky BorasTapeter. Motiv 1765, barva tlumená tmavě modrá.

Tapeta představuje skvělý způsob, jak oživit interiér. A když tapeta, tak ta od BoråsTapeter! Tento romantický motiv Poème d´amour navrhl na konci 40. let švédský ilustrátor Stig Lindberg pro výstavu Severské společnosti. Kurátorka výstavy si tento motiv zamilovala natolik, že si z látky Poème d´amour nechala ušít šaty, které následně Stig Lindberg doplnil i ladícími šperky. Motiv si tak postupně získal místo v srdci mnoha švédských domácností, jejichž majitelé si pomocí těchto tapet vnáší do domácnosti trochu "básně lásky" (poème d´amour). 

Vliesové tapety, jako je tato, mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné. Motiv tapety Poème d´amour je natištěn barvami na vodní bázi a jelikož si značka BoråsTapeter zakládá na ekologickém přístupu, neobsahuje tato tapeta PVC ani žádné jiné škodliviny. 

Vyzkoušejte si, jak tato tapeta bude vypadat na zdi. Nevíte, kolik rolí tapet potřebujete? Na našem blogu najdete kalkulačku tapet.

Délka role: 1005 cm
Opakování vzoru: 53 cm
Šířka: 53 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: vliesová tapeta
Spoj: v polovině délky (halfdrop)
Kód produktu BOR-1765
EAN 7320094006287

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Poéme d'amour 1765
Shopping from the EU? Switch to Poéme d'amour 1765

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít