Tapeta Hokusai 3139

Značka: BorasTapeter Kolekce: Tapety Eastern Simplicity

Do wishlistu

Dodání: 2 - 3 týdny

6 292 Kč Cena bez DPH: 5 200,00 Kč

Vliesová velkoformátová tapeta Hokusai s krásným vzorem patřící do kolekce Eastern Simplicity od BorasTapeter. Motiv: 3139. Rozměr: 360 x 240 cm.

Dechberoucí digitálně tištěná tapeta zobrazuje jedno ze slavných panoramat zasněženého vrcholku hory Fuji a třpytících se vod tiché řeky Tama. Pochází ze série japonského mistra dřevořezu Kacušiky Hokusaie, který svá díla vytvářel ve stylu ukiyo-e – doslova obrazy probíhajícího, pomíjivého života. Tapeta vznikla ve spolupráci s Göteborgským muzeem Röhsska, které se specializuje na východoasijské umění.

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev. Ujistěte se, že objednáváte tapetu v dostatečném množství.

Vliesové tapety mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné. Motiv tapet je natištěn barvami na vodní bázi a jelikož si značka BorasTapeter zakládá na ekologickém přístupu, neobsahují PVC ani žádné jiné škodliviny.

Vyzkoušejte si, jak tato tapeta bude vypadat na zdi.

Šířka: 360 cm
Výška: 240 cm
Barva: béžová, modrá
Materiál: vliesová tapeta
Info k produktu: Tapeta se skládá z 8 rolí o šířce 45 cm.
Kód produktu BOR-3139
EAN 7320094036260

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapety Hokusai 3139
Shopping from the EU? Switch to Hokusai 3139

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít