Stůl S.A.M. Bois, 240 cm, solid American walnut

Značka: Vitra Designer: Jean Prouvé Kolekce: Stoly a tabourety Bois

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

234 500 Kč Cena bez DPH: 193 801,65 Kč

Ikonický stůl S.A.M. Bois od Jeana Prouvého pro značku Vitra. Rozměr: 240 cm. Provedení: olejovaný americký ořech.

Ikonický stůl S.A.M. Bois navrhl pro stejnojmennou společnost během let 1941 a 1942 francouzský designér Jean Prouvé. Důvod vzniku byl prostý – v průběhu druhé světové války byl nedostatek kovu, nebylo tedy možné dále vyrábět verzi stolu EM Table s celokovovou podnoží. Proto spatřil světlo světa stůl v dřevěném provedení. Nahradil tak svého konvenčního předchůdce a zařadil se mezi opravdové designové ikony světového formátu. 

Masivní dřevo s jemnou olejovanou povrchovou úpravou vytváří společně s černě lakovaným ocelovým detailem ve spodní části stolu nezaměnitelný vizuální charakter. Jednoduché a čisté linie perfektně doplňují celkové robustní vyznění. Stůl se díky svému jedinečnému provedení jistě stane dominantou každého jídelního koutu. 

Výška: 74 cm
Délka: 240 cm
Šířka: 90 cm
Barva: ořech
Materiál: dřevo, ocel
Podnož: dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: dřevo
Kód produktu VIT-21203100-75

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl S.A.M. Bois, 240 cm, American walnut
Shopping from the EU? Switch to Table S.A.M. Bois 240 cm, walnut

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít