Stůl S.A.M. Bois, 200 cm, natural solid oak

Značka: Vitra Designer: Jean Prouvé Kolekce: Stoly a tabourety Bois

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

135 250 Kč Cena bez DPH: 111 776,86 Kč

Ikonický stůl S.A.M. Bois od Jeana Prouvého pro značku Vitra. Rozměr: 200 cm. Provedení: přírodní olejované dubové dřevo.

Ikonický stůl S.A.M. Bois navrhl pro stejnojmennou společnost během let 1941 a 1942 francouzský designér Jean Prouvé. Důvod vzniku byl prostý – v průběhu druhé světové války byl nedostatek kovu, nebylo tedy možné dále vyrábět verzi stolu EM Table s celokovovou podnoží. Proto spatřil světlo světa stůl v dřevěném provedení. Nahradil tak svého konvenčního předchůdce a zařadil se mezi opravdové designové ikony světového formátu. 

Masivní dřevo s jemnou olejovanou povrchovou úpravou vytváří společně s černě lakovaným ocelovým detailem ve spodní části stolu nezaměnitelný vizuální charakter. Jednoduché a čisté linie perfektně doplňují celkové robustní vyznění. Stůl se díky svému jedinečnému provedení jistě stane dominantou každého jídelního koutu. 

Výška: 74 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 90 cm
Barva: dub
Materiál: dřevo, ocel
Podnož: dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: dřevo
Kód produktu VIT-21202900-70

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl S.A.M. Bois, 200 cm, natural oak
Shopping from the EU? Switch to Table S.A.M. Bois 200 cm, oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít