Stůl Boa 280x110x75 cm, metallic grey / clear glass

Značka: HAY Designer: Stefan Diez Kolekce: Stoly Boa

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

96 700 Kč Cena bez DPH: 79 917,36 Kč

Stůl Boa od dánské značky Hay navržený německým industriálním designérem Stefanem Diezem. Provedení: 280x110x75 cm, metalický šedý hliníkový rám a skleněná deska.

Inspirovaná japonským řemeslným uměním, kolekce stolů Boa od Stefana Dieze namísto bambusu zužitkovává recyklovaný hliník, který kombinuje s deskami z linolea, laminátu, dřeva i skla. Série má odlehčený, moderní design, který může být doplněn i praktickými otvory v rámu stolu pro ukládání kabelů. Vybírat můžete z několika barev i velikostí. Díky své univerzálnosti a praktičnosti jsou stoly Boa vhodné jak do domácích, tak kancelářských prostředí. 

Výška: 75 cm
Délka: 280 cm
Šířka: 110 cm
Barva: čirá, šedá
Materiál: sklo, lakovaný hliník
Podnož: kov
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: dřevo
Kód produktu HAY-AE581-D395-AN40

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl Boa 280x110x75 cm, metallic grey / glass
Shopping from the EU? Switch to Boa Table 280x110x75 cm, metallic grey / glass

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít