Stolní lampa Bonbori Small PC1164, smoke brown / black matte

Značka: Brokis Designer: Fumie Shibata Kolekce: Svítidla Bonbori

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

44 952 Kč Cena bez DPH: 37 150,41 Kč

Minimalistickou stolní lampu Bonbori v japonském designu od značky Brokis navrhla Fumie Shibata. Provedení: hnědá kouřová a černý matný kov.

Japonskem inspirovanou kolekci Bonbori pro přední českou značku Brokis navrhla uznávaná designérka Fumie Shibata z Tokya. Svítidla svým vzhledem připomínají tradiční papírové lampy lemující cesty ke svatyním a chrámům během každoročních festivalů sklizně rýže v Japonsku, z jejichž designu vychází. Mají jednoduchou základnu z lakované nerezové oceli a snadno odnímatelný světelný LED zdroj, který přes difuzor a a laserem vyřezané otvory v nerezové oceli vydává jemné, konejšivé světlo. Sofistikované stínidlo je vytvořeno z ručně foukaného skla.

Svítidla jsou k dispozici ve vnitřním i venkovním provedení a několika barvách. Pro dostupnost dalších variant nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 28 cm
Výška: 41,8 cm
Barva: černá, hnědá
Materiál: nerezová ocel, ručně foukané sklo
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Stmívatelné: ano
Kód produktu BRO-PC01164_012

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Bonbori PC1164, brown / black
Shopping from the EU? Switch to Bonbori Small PC1164 Lamp, brown / black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít