Stolek Fly SC5, smoked oiled oak/honed Nero Marquina

Značka: &Tradition Designer: Space Copenhagen Kolekce: Sedací soupravy a stolky Fly

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

48 075 Kč Cena bez DPH: 39 731,40 Kč

Konferenční stolek SC5 z kolekce Fly od značky &Tradition v provedení z kouřově olejovaného dubu s broušenou mramorovou deskou Nero Marquina vytvořený podle návrhu studia Space Copenhagen.

Série Fly od &Tradition byla stvořená především pro relaxaci. Za návrhem stojí studio Space Copenhagen designérů Signeho Bindslev Henriksena a Petera Bundgaard Rützoua, kteří svou inspiraci získávají na cestách do zahraničí. V náladě jejich návrhů se odráží městské motivy a detaily každodeního života, jako jsou třeba nedokonalé zdi v ulicích New Yorku. Kolekcí Fly posouvají lenošení na zcela novou úroveň a veřejnosti nabízí sérii pohodlného nábytku, na kterém jde nejen sedět, ale i polehávat a zejména maximálně odpočívat. 

Rám stolu je vyrobený z dubové dýhy a dubového masivu ošetřeného kouřově pigmentovaným olejem, díky čemuž materiál postupem času jen získává na kráse. 

Výška: 26 cm
Délka: 120 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 45 kg
Barva: bílá
Materiál: mramor, dubové dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: mramor / kámen
Kód produktu AND-133007A336

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolík Fly SC5, smoked oiled oak/honed Nero Marquina
Shopping from the EU? Switch to Fly SC5, smoked oak/Nero Marquina

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít