Stolek Epic Ø 110, red travertine

Značka: Gubi Designer: GamFratesi Kolekce: Stoly a stolky Epic

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−10 %

77 974 Kč 70 177 Kč Cena bez DPH: 57 997,19 Kč

Bytelný travertinový konferenční stolek o průměru 110 cm pro dánskou značku Gubi navrhlo GamFratesi. Provedení: red travertine.

Konferenční stolek Epic pojmenovaný podle antických epických básní navrhlo pro Gubi designérské studio GamFratesi jako skulpturální kus nábytku inspirovaný starou řeckou a římskou architekturou. Monolitická forma z travertinu vyrobená v Itálii zdůrazňuje strukturu kamene a přirozenou krásu jeho žilkování. Design stolu, podobně jako klasický řecký sloup, kombinuje dva jednoduché geometrické tvary - kruh a šestiúhelník.

Kolekce čítá několik barevných i velikostních provedení, díky čemuž můžete stůl umístit nejen samostatně, ale i do skupin.

Výška: 34 cm
Průměr: 110 cm
Hmotnost: 92 kg
Barva: červená
Materiál: travertin
Tvar stolu: kruh
Deska stolu: mramor / kámen
Kód produktu GUB-10042375
EAN 5710902876911

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolík Epic Ø 110, red travertine
Shopping from the EU? Switch to Epic Coffee Table Ø110, red travertine

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít