Stojací lampa Phenomena, flamingo pink/gold

Značka: Bomma Designer: Dechem Studio Kolekce: Lampy Phenomena

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

176 810 Kč Cena bez DPH: 146 123,97 Kč

Kulaté stojací světlo Phenomena z ručně foukaného skla navrhlo pro českou značku Bomma Studio Dechem. Provedení: růžově tónované sklo se zlatým kováním.

Kolekce Phenomena je inspirovaná jednoduchými geometrickými tvary: kruhem, trojúhelníkem, oválem a obdélníkem. Lampy Phenomena jsou z ručně foukaného skla, proto je každý kousek jedinečný. Stojací lampa Phenomena má stínítko z růžově zbarevného skla s postupným barevným přechodem.

Studio Dechem založili v Praze v roce 2012 Michaela Tomišková a Jakub Jaďourek. Vytváří unikátní osvětlení a elegantní dekorativní objekty za využití tradičních českých sklářských technik.

Výška: 160 cm
Průměr: 55 cm
Hmotnost: 54 kg
Barva: pink, zlatá
Materiál: sklo, nerezová ocel
Kabel: 2,5 metrů dlouhý přívodní kabel
Zdroj: zdroj je součástí
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Distribuce světla: nepřímé světlo
Kód produktu BOM-95120-FLM-120-ST
EAN 8595610911911

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stojacia lampa Phenomena, flamingo pink/gold
Shopping from the EU? Switch to Phenomena Floor Lamp, pink/gold

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít