Trojmístná pohovka Rope Sofa

Značka: Normann Copenhagen Designer: Hans Hornemann Kolekce: Rope Sofa

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

128 125 Kč Cena bez DPH: 105 888,43 Kč

Sedací souprava Rope Sofa složená z bočních modulů 100 a 120 a středového modulu 110 od značky Normann Copenhagen.

Modulární sedací souprava Rope Sofa nabízí široké možnosti sestavení sedačky dle vlastních představ. Každý modul má dřevěný rám, na němž je sedací pěna pro komfortní sezení. Modul stojí na černě lakovaných dřevěných nožičkách o výšce 1,5 cm. V nabídce jsou 4 typy potahů - barevné varianty uvidíte po rozkliknutí odkazu: kvalitní textílie Gabriel ve variantách Gabriel Fame, Gabriel Fame Hybrid, Gabriel Breeze Fusion nebo kůže Sørensen Leather/Tango Leather (cena na dotaz). 

Tato sestava se skládá z modulů 100, 110 a 120 s potahem Yoredale. Na stránce kolekce vybírejte z jiných možností potahů i modulů. Zvolenou kombinaci následně uveďte do poznámky v objednávce.

Délka: 296 cm
Hloubka: 86 cm
Výška sedáku: 39 cm
Šířka: 67 cm
Barva: světle šedá
Typ pohovky: 3-místná, modulární
Kód produktu NCP-1400-100-110-120

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Rope, 3-miestna
Shopping from the EU? Switch to Rope 3-seater Sofa, Yoredale

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít