Rohová pohovka Pandarine, reclining armrest, linara 443 / black stained solid oak

Značka: HAY Kolekce: Pohovky Pandarine

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

259 975 Kč Cena bez DPH: 214 855,37 Kč

Designová rohová pohovka z kolekce Pandarine od značky HAY. Provedení v kombinaci černě lakovaného dubového dřeva a čalounění z látky Linara 443.

Kolekci pohovek Pandarine navhla pro značku HAY designérka Inga Sempé. Designérka kombinuje pohodlí s univerzálností. Výsledkem je elegantní a pohodlná pohovka s individuálně nastavitelnými opěradly. Podnož je vyrobena z masivního dřeva.

Pohovka Pandarine je k dispozici v několika modulových provedeních. Její všestrannost a zřetelný elegantní design ladí s různými styly interiéru.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v kombinaci černě lakovaného dubového dřeva a čalounění z látky Linara 443. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 93,5 cm
Hloubka: 263 cm
Výška sedáku: 42 cm
Šířka: 263 cm
Barva: světle šedá
Materiál: dubové dřevo, textilní potah
Typ pohovky: modulární, rohová
Kód produktu HAY-AA909-A475-AA02-01IQ

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pandarine rohová, linara 443/black oak
Shopping from the EU? Switch to Pandarine Corner, Linara 443 / black oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít