Pouf Wulff ATD3, oak/Sheepskin Moonlight

Značka: &Tradition Kolekce: Křesla a poufy Wulff

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

46 343 Kč Cena bez DPH: 38 300,00 Kč

Elegantní pouf Wulff z ovčí vlny s dubovou podnoží od dánské značky &Tradition.

Design poufu Wulff vychází z charakteristické estetiky skulpturálního křesla ze stejné kolekce. Očekávat od něj můžete špičkové řemeslné zpracování a zejména mimořádné pohodlí, o které se postará měkké čalounění. Je ručně vyroben z masivního dřeva a je k dispozici ve stejných stylových látkách jako zbytek série. Ať už jej použijete jako podnožku pro stejnojmenné křeslo nebo jako samostatnou stoličku do obývacího pokoje, jeho esenciální funkce a konečný cíl - ultimátní relaxace - zůstávají stejné. 

Rám podnožky je vyroben z masivního dubového dřeva a překližky a následně potažen HR pěnou, polyesterovou vatou a ovčí vlnou.

Výška: 39 cm
Hloubka: 53 cm
Výška sedáku: 39 cm
Šířka: 58 cm
Barva: bílá
Materiál: dubové dřevo, ovčí vlna
Kód produktu AND-ATD3-O_MOON

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pouf Wulff ATD3, oak/Sheepskin Moonlight
Shopping from the EU? Switch to Wulff ATD3, oak/Sheepskin Moonlight

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít