Pouf Liège, Barnum Bouclé 04

Značka: Norr11 Designer: Kristian Sofus Hansen & Tommy Hyldahl Kolekce: Poufy Liège

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

17 680 Kč Cena bez DPH: 14 611,57 Kč

Hnědá podnožka Liège Pouf z překližky a pěny je společným dílem zakladatelů dánské značky Norr11 Kristiana Sofuse Hansena a Tommyho Hyldahla.

Lehká a na dotek měkká podnožka Liège Pouf ve tvaru zátky od šampaňského osobitě doplní každý obytný prostor. Vyrobená z překližky a pěny a dokončená jemnou čalounickou prací v prvotřídní látce Barnum, je hravým a přesto decentním prvkem, který se hodí jak do moderních, tak tradičních interiérů. Liège pouf má jemné zaoblené tvary a kromě podnožky jej lze využít i jako pohodlné sedátko.

Výška: 45 cm
Průměr: 45 cm
Barva: hnědá
Materiál: pěna, překližka
Kód produktu N11-W1Cha15014FoeunobaBA004
EAN 4251501653370

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pouf Liège, Barnum Bouclé 04
Shopping from the EU? Switch to Liège Pouf, Barnum Bouclé 04

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít