Police Eames ESU Bookcase

Značka: Vitra Designer: Charles a Ray Eames Kolekce: Eames EDU a ESU

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

91 375 Kč Cena bez DPH: 75 516,53 Kč

Policový systém Bookcase z kolekce Eames ESU od značky Vitra.

V 50. letech designéři Charles a Ray Eamesovi vyvinuli inovativní kolekci volně stojících, multifunkčních polic a stolů. Podobně jako jejich předešlé návrhy, i tyto dodržovali zásady průmyslové výroby.

Ve spolupráci s kanceláří Eames a holandskou designérkou Hellou Jongerius se pečlivě vybrala nová barevné schéma, která dává ESU a EDU svěží a moderní vzhled a zároveň oslavuje ducha 40. a 50. let 20. století. Kolekce Eames ESU & EDU nabízí několik designových provedení polic. Širší provedení ESU Shelf je k dispozici v různých výškách, od příruční skříňky až po vysokou knihovnu. Provedení Bookcase ESU je trochu užší a vybavené zásuvkami a posuvnými dveřmi, které poskytují praktické možnosti skladování.

Konstrukce je vyrobena z černě lakované oceli v kontrastu s dřevěnými částmi, které jsou v provedení z březového dřeva. Barevné panely jsou ve více odstínech (viz. náhled v galerii) a jsou vyrobeny z hliníku.

Výška: 148 cm
Hloubka: 43 cm
Šířka: 120 cm
Barva: multicolor
Materiál: lakovaná ocel, březové dřevo, lakovaný hliník
Kód produktu VIT-21302611
EAN 4055737040221

Ste zo Slovenska? Prejdite na Polica Eames ESU Bookcase
Shopping from the EU? Switch to Eames ESU Bookcase

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít