Pohovka Soft Modular Sofa 2-místná

Značka: Vitra Designer: Jasper Morrison Kolekce: Pohovky Soft Modular Sofa

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

152 360 Kč Cena bez DPH: 125 917,36 Kč

Dvoumístnou modulární pohovku Soft Modular Sofa navrhl pro švýcarskou značku Vitra britský designér Jasper Morrison.

Designér Jasper Morrison při návrhu pohovky opět vycházel ze své "super normální" filozofie. Zvolil tak neokázalý vzhled s čistými liniemi bez výrazných dekorativních prvků. Vsadil na kvalitní materiály a maximální komfort. Díky tomu se pohovka hravě stane oblíbeným centrálním prvkem doslova jakéhokoliv interiéru.

Díky modulárnímu systému s bočními, rohovými a centrálními či dalšími prvky lze velikost a tvar Soft Modular Sofa přizpůsobit přesně dle svých potřeb. Volba textilního nebo koženého potahu, doplnění o polštáře nejrůznějších rozměrů, barev a tvarů, pak jen podtrhuje promyšlenost a dokonalost modulární sedací soupravy. Černý základový rám, který je součástí funkční struktury, pak umožňuje praktické a stabilní připojení modulů. Není tedy divu, že se Soft Modular Sofa zařadila mezi moderní klasiky.

Uvedená cena se vztahuje k variantě s levým rohovým a pravým rohovým modulem v provedení F80 (Iroko / Tress / Dumet / Linho / Savana) bez polštářků. Jiná konfigurace či jiná provedení na dotaz.

Hloubka: 98 cm
Výška sedáku: 38 cm
Šířka: 238 cm
Barva: krémová
Materiál: dřevo, polyuretanová pěna, ocel, polyester
Typ pohovky: 2-místná, modulární
Kód produktu VIT-210461-460

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Soft Modular 2-miestna
Shopping from the EU? Switch to Soft Modular 2-seater

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít