Rozkládací pohovka Scandinavia Chaise Longue 2,5-místná, light grey

Značka: Bolia Designer: Glismand & Rüdiger Kolekce: Pohovky Scandinavia

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

165 672 Kč Cena bez DPH: 136 919,01 Kč

Elegantní rozkládací pohovku s lenoškou na levé straně Scandinavia se studenou pěnou a ocelovými nohami pro dánskou značku Bolia navrhlo designérské duo Glismand & Rüdiger. Provedení: textilní potah Fawn Light Grey.

Dánskému designérskému duu Glismand & Rüdiger se ve spolupráci se značkou Bolia podařilo navrhnout pohovku, která hravě nahradí i postel. Pohodlná pohovka Scandinavia uvnitř svého ryze skandinávského vzhledu ukrývá tichý, odolný a uživatelsky velmi přívětivý rozkládací mechanismus v nejvyšší kvalitě. Maximální odpočinek poskytne prémiová matrace o délce 210 cm a vyztužený rošt zajistí stejné pohodlí jako na posteli. Peřiny potom můžete skrýt do úložného prostoru ladícího poufu, který je také součástí této série.

Scandinavia Sofa Bed je dostupná ve velkém množství látek, barevných kombinací i velikostí. Vybírat můžete také ze dvou druhů matrací, a to s paměťovou nebo studenou pěnou. Pro více informací k dalším variantám se na nás neváhejte obrátit.

Výška: 78 cm
Hloubka: 100 cm
Výška sedáku: 49 cm
Výška područek: 59 cm
Šířka: 286 cm
Barva: šedá
Materiál: ocel, textilní potah
Typ pohovky: 2,5-místná, chaise longue, rozkládací
Kód produktu BOL-01-402-30_00005

Ste zo Slovenska? Prejdite na Scandinavia Chaise Longue 2,5-miestna, grey
Shopping from the EU? Switch to Scandinavia 2.5-seater Sofa Bed w. Chaise Longue, light grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít